Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.5
- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Sweetness & LightningRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 2.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5