Movies
Ratings
35
The Man from NowhereRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5