Series
Ratings
29
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5