Movies
Ratings
718
The PianoRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5