Titles you rated
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My PistachioRated ★ 2.0
OutingRated ★ 2.5- Ugly PeopleRated ★ 1.0
- My Personal TrainerRated ★ 0.5
Boy Meets BoyRated ★ 3.0- Weird HousematesRated ★ 1.0
The ImmeasurableRated ★ 3.5- A Woman’s WifeRated ★ 1.5
- VigrantRated ★ 2.0
- EulogyRated ★ 2.0
- EunwooRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5