Titles you rated
La PalmaRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
GodlessRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Million Yen WomenRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
The I-LandRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0