Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5