Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0