Titles you rated
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Wedding CrashersRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 1.5
October SkyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5