Series
Ratings
158- 주관식당Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
IrreverentRated ★ 4.0
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 4.5
Kieta HatsukoiRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5