Movies
Ratings
1029
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
CarterRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
22 vs. EarthRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0