Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5