Series
Ratings
43
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5