Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0