Movies
Ratings
53
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
QuickRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 0.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
PunchRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0