Titles you rated
Collateral BeautyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 0.5
Wrong TurnRated ★ 0.5
Spider-ManRated ★ 2.5