Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0