Titles you rated
TwentyRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
SpectreRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.0
FluRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.0