Series
Ratings
182
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0