Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Sword of the StrangerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5