Series
Ratings
13
Why Women KillRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0