Movies
Ratings
728
Marriage StoryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5