Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Eternal SummerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0