Series
Ratings
16
Land of the LustrousRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5