Movies
Ratings
278
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0