Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 2.0
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0