Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5