Titles you rated
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Endo and Kobayashi Live! The Latest on Tsundere Villainess LieselotteRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
DearestRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.0