Titles you rated
MasterRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
OneginRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
The LibertineRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
ElizabethRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5