Movies
Ratings
63
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Showing UpRated ★ 2.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.5