Series
Ratings
21
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0