Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0