Titles you rated
Lady BirdRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
Testament of YouthRated ★ 4.0
Welcome to the RileysRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Berthe MorisotRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0
The Way We WereRated ★ 4.5
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 3.0
The UpsideRated ★ 4.0
A United KingdomRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Martin EdenRated ★ 5.0
MauriceRated ★ 4.5