Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5