Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Tonight is U-Shaped Season 2Rated ★ 3.5
- Silence of the LambsRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
Love&JoyRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
- The ClubhouseRated ★ 3.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5