Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5