Titles you rated
 SkinsRated ★ 4.5 SkinsRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 4.0 Game of ThronesRated ★ 4.0
 Lucky RomanceRated ★ 4.5 Lucky RomanceRated ★ 4.5
 Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5 Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
 Painter of the WindRated ★ 4.5 Painter of the WindRated ★ 4.5
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
 Winter BirdRated ★ 4.0 Winter BirdRated ★ 4.0
 The Return of IljimaeRated ★ 3.0 The Return of IljimaeRated ★ 3.0
 Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5 Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
 Daughters-in-LawRated ★ 4.0 Daughters-in-LawRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
 Assorted GemsRated ★ 4.5 Assorted GemsRated ★ 4.5
 My Fair LadyRated ★ 4.0 My Fair LadyRated ★ 4.0
 H.I.TRated ★ 5.0 H.I.TRated ★ 5.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
 Old Miss DiaryRated ★ 5.0 Old Miss DiaryRated ★ 5.0