Movies
Ratings
29
Primal FearRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0