Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
SerenaRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0