Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0- DreamRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
The TableRated ★ 3.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0