Movies
Ratings
267
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
Like a VirginRated ★ 1.0
Castaway on the MoonRated ★ 0.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 1.5
Jail BreakersRated ★ 2.5