Titles you rated
The Big ShortRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0