Movies
Ratings
26
UpRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
God Help the GirlRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0