Movies
Ratings
667
Beyond the HillsRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 5.0
Night on EarthRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
Paranoid ParkRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.5
Wild at HeartRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
VolverRated ★ 4.5
High HeelsRated ★ 4.5
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
All About My MotherRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5