Titles you rated
 Jurassic WorldRated ★ 3.0 Jurassic WorldRated ★ 3.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
 Cinderella ManRated ★ 4.0 Cinderella ManRated ★ 4.0
 Art of FightingRated ★ 4.0 Art of FightingRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
 The Usual SuspectsRated ★ 4.5 The Usual SuspectsRated ★ 4.5
 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
 World War ZRated ★ 0.5 World War ZRated ★ 0.5
 TroyRated ★ 3.0 TroyRated ★ 3.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
 PonyoRated ★ 3.5 PonyoRated ★ 3.5
 Wet DreamsRated ★ 2.5 Wet DreamsRated ★ 2.5
 TwilightRated ★ 3.0 TwilightRated ★ 3.0
 Chicken LittleRated ★ 3.5 Chicken LittleRated ★ 3.5
 JuniorRated ★ 3.5 JuniorRated ★ 3.5
 WimbledonRated ★ 4.0 WimbledonRated ★ 4.0