Movies
Ratings
63
Dancing QueenRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5