Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0