Movies
Ratings
101
District B13Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5