Titles you rated
The KingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0