Movies
Ratings
355
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.0
AlienRated ★ 1.0
PsychoRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 3.5
ItRated ★ 1.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 0.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5